5 Eur už blauzdų depiliaciją vašku, studijoje „EMYRA“, Vilniuje! Tegu oda būna švelni lyg šilkas!

išparduota

Tegul nepaprastas odos švelnumas džiugina jus net kelias savaites be jokių rūpesčių! Šiandien jums siūlome blauzdų depiliaciją vašku studijoje „EMYRA“ Vilniuje už jūsų dėmesio vertą kainą!

Ypatingą pasiūlymą šiandien Jums paruošė depiliacijos studija „EMYRA“ – tai vieta, kur jus nudžiugins profesionalios depiliacijos paslaugos, jauki aplinka ir malonus aptarnavimas. Studijoje naudojamas tik aukštos kokybės vaškas bei kitos priemonės. Studijos kolektyvo tikslas – užtikrinti kokybiškas paslaugas, klientų diskretiškumą ir puikią savijautą švarioje bei jaukioje aplinkoje.

Pasinaudojus išties patraukliu šios dienos pasiūlymu, jums priklausys blauzdų depiliacija vašku. Depiliacija vašku, tai nepageidaujamų plaukelių šalinimas nuo įvairių kūno vietų šildytu arba šaltu vašku, kai plaukeliai yra keliolikos milimetrų ilgio. Šiltu vašku depiliuojama bikinio sritis ir pažastys, veidas, o šaltu – rankos ir kojos.

Depiliacijos vašku pranašumai:

  • Plaukeliai pašalinami ilgesniam laikui, atauga po 4-7 savaičių;
  • Ataugę plaukeliai būna švelnesni ir plonesni;
  • Oda tampa švelni ir lygi.

Kaip atliekama depiliacijos vašku procedūra? Atliekant depiliaciją šildytu vašku, užtepamas nedidelis kojos, rankos, pažastų odos plotelis ir užklijuojama speciali audinio skiautelė, kuri netrukus staigiu judesiu nuplėšiama prieš plaukų augimo kryptį. Taip plaukas yra pašalinamas su šaknimi. Po depiliacijos vaško likučiai pašalinami specialiu kosmetiniu aliejumi.

Nepageidaujamų plaukelių šalinimas – svarbi, tačiau daug laiko, kantrybės ir profesionalumo reikalaujanti procedūra, tad jei ir jūs norite maksimaliai kokybiškų rezultatų ir nenorite gaišti brangaus savo laiko nepatogioms procedūroms namų sąlygomis, nedvejodamos pasinaudokite šios dienos pasiūlymu už puikią kainą!

Apie pardavėją

Studija „EMYRA“
Telefonas: 8 676 80063
El pašto adresas: ap@nbcs.lt
Nuoroda:

loading...