49 Lt už 110 Lt vertės spalvotai šviečiančiai LED dušo galvai - džiaugsmas mažiems ir dideliems su pristatymu visoje Lietuvoje!

išparduota

Nori pasakyti, kad tavo vonios kambaryje yra tik viena vienintelė šviečianti lemputė? Tikriausiai juokauji. Viena vienintelė nuobodi lemputė? Situaciją galėtų pataisyti visai nenuobodus spalvotai šviečiantis dušas. 


Vandens atspalvio keitimo paslaptis – tai naujos dušo galvų serijos LED technologija! Dušo šviesa įsijungia nuo bėgančio vandens spaudimo ir šviečia keliomis spalvomis priklausomai nuo vandens temperatūros. Pavyzdžiui, jei dušas šviečia raudonai, nerizikuok kišti rankų, nes vanduo yra karštas, viršija 45ºC. Jei vandens temperatūra nesiekia 32 ºC, dušas šviečia žaliai, o nuo 330C iki 41 0C - mėlynai. Ne tik gražu, bet ir patogu, juk gali matyti, kokios temperatūros vanduo. 

Tau reikės vienos minutės, kad pradėti naudotis LED dušo galva. Atsuk seną dušo galvą ir jos vietoje sumontuok naują. LED dušo galva tinka visoms standartinėms dušo žarnoms. Sandarinimo tarpinė įeina į komplektą (turi standartinį išorinį 19 mm), atspari vandeniui, korpusas baltos splavos. Niekuomet nereikia keisti baterijų (energija gaminasi ištekančio vandens energijos).


Veikimo principas filmuotoje medžiagoje:


Apie pardavėją

UAB "Baltsera"
Telefonas: 8 676 19661
El pašto adresas: baltsera@gmail.com

loading...