4.9 Eur už paprastą, bet labai efektyvų treniruoklį „Waist Twisting“ pilvo ir juosmens raumenims stiprinti! Tinka ir vyrams, ir moterims!

išparduota

Sportuojate ir norite pasiekti gerų rezultatų? Masinis.lt žino su kokiu treniruokliu galėsite sustiprinti kūno raumenis kur kas greičiau! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir įsigykite „Waist Twisting“ treniruoklį, kuris jums padės padailinti kūno linijas tiesiog žiūrint televizorių!

Įsigykite „Waist Twisting“ treniruoklį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur treniruoklis bus pristatytas į namus VISOJE LIETUVOJE!

Efektyvus treniruoklis „Waist Twisting“ padės atsikratyti nereikalingo svorio, padailinti figūrą ir suaktyviną kraujotaką. Užlipus ant treniruoklio taip pat yra aktyvinami kojų pėdų taškai, todėl treniruojantis atliekami ir masažiniai judesiai.

Treniruoklio pagalba labiausiai stiprinami pilvo ir juosmens raumenys! Taip pat atliekant skirtingus pratimus galėsite stiprinti kojų, krūtinės ir rankų raumenis.

Šiuo treniruokliu naudotis labai paprasta: tereikia jį pasidėti norimoje vietoje (pavyzdžiui priešais televizorių), užlipti ir sukiotis į abi puses. Kaip tai atliekama galėsite pažiūrėti video filmuke.

Treniruoklio skersmuo - 25 cm. Puikiai tiks treniruotis ir moterims, ir vyrams.

Kaip atlikti pratimus, galite pamatyti čia:

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...