45 Lt už daugiafunkcinį treniruoklį "Iron Gym", skirtą atsispaudimams, prisitraukimams ir atsilenkimams daryti!

išparduota

Svajojate apie tvirtą, stangrų ir dailų kūną? Sportas – būtina sąlyga norint džiaugtis gera sveikata, puikia savijauta ir gražiu kūnu. Masinis.lt šiandien siūlo pasinaudoti dienos akcija ir įsigyti efektyvų treniruoklį "Iron gym" net su 65 proc. nuolaida!

Įsigijus šios dienos akcijos kuponą, jums priklausys daugiafunkcinis ant durų kabinamas arba ant žemės dedamas treniruoklis prisitraukimams, atsilenkimams ir atsispaudimams daryti.

Įsigykite treniruoklį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!Sportas namuose turi daug privalumų: sava namų aplinka, galite pasirinkti tinkamiausią laiką treniruotėms, taip pat su namuose esančiais treniruokliais gali naudotis visa šeima!
Šis unikalus treniruoklis formuos beveik visus kūno raumenis. Sportuodami bent 20 min. per dieną, jau netrukus stebėsite, kaip keičiasi jūsų kūnas. Darydami prisitraukimus treniruositės išnaudodami visą savo svorį, dėl to pasieksite greitesnių rezultatų. Taip pat treniruotis galima treniruoklį padėjus ant žemės, tokiu būdu darysite atsilenkimus ir atsispaudimus.

Treniruoklio privalumai:

  • Yra paminkštintos rankenos;
  • Tinka durims, kurių plotis - 60-80 cm;
  • Pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno;
  • Lengvai pakabinamas, nereikės gręžti ar kalti, negadina durų staktos;
  • Maksimalus laikymo svoris - 136 kg.Įsitikinkite treniruoklio efektyvumu:


Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...