45 Lt už 99 Lt vertės bluetooth laisvų rankų įrangą, kad kelyje kalbėdamas telefonu būtum saugus, su pristatymu visoje Lietuvoje!

išparduota
Tavo telefonas darbo dienomis nenutyla? Neišvengiamai tenka kalbėti ir kelyje, būnant už vairo? Juk žinai, kad kalbėdamas telefonu už vairo tu keli grėsmę sau, keleiviams ir eismui kelyje. Tačiau nežinai ką daryti, nes kiekvienas skambutis yra labai svarbus ir praleisti jo negali? Šiandien Masinis.lt tau siūlo įsigyti ypač praktišką Bluetooth laisvų rankų įrangą, kuri ne tik apsaugos tave nuo nelaimės kelyje, bet ir kelių policijos pareigūnų, kurie skaudžiai baudžia nedėmesingus vairuotojus!

Laisvų rankų įranga šiais laikais yra neatsiejamas automobilio atributas – bendrauk su artimaisiais, draugais ar verslo partneriais telefonu automobilyje nevaržydamas savęs. Patogiai atsiliepk į skambučius be rankų, naudodamas šią kompaktišką, lengvo naudojimo bluetooth laisvų rankų įrangą. Komfortą ir saugumą Masinis.lt tau garantuoja!

Šiandien tau siūloma Bluetooth laisvų rankų įranga pasižymi šiomis savybėmis:

  •     Veikia net 5 metrų nuotoliu;
  •     Įkrovimo laikas vos 2-3 valandos;
  •     Kalbėjimo laikas: 4 valandos;
  •     Budėjimo režimas: 70 valandų.
Parametrai gali kisti priklausomai nuo naudotojo įpročių ir mobilaus telefono parametrų.

Jei dar neturi šio itin praktiško ir patogumą suteikiančio daikto, būtinai jį įsigyk- investuok į kokybę ir savo bei kitų saugumą kelyje, vairuok atsakingai!

Komplektą sudaro: bluetooth ausinė, pakrovėjas.
Ausies lankelis į rinkinį neįeina.

Apie pardavėją

Edgaras Juškys
Telefonas: 8 630 54777
El pašto adresas: maziausiakaina@inbox.lt

loading...