44 Lt už 14-ikos peilių rinkinį „Rengberg“ su mediniu stovu(RB-2528)

išparduota

Nauji, patvarūs ir stilingi peiliai - jūsų virtuvės karaliai! Šiandien siūlome įsigyti ypač aštrių ir tvirtų „Renberg“ peilių rinkinį už puikią kainą! Čiupkite šios dienos akcijos kuponą, gaminkite su polėkiu, o valgykite pasigardžiuodami! Vokiška kokybė garantuoja ilgaamžiškumą!

Įsigykite peilių rinkinį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

„Renberg“ pasižymi itin aukštos kokybės gaminiais, kurie yra ilgaamžiški ir tvirti. Produktai yra preciziškai pagaminti, todėl kiekvienas įvertins šių peilių privalumus. Siūlomi peiliai yra ypatingai aštrūs, todėl jų galąsti nereikės. Iš skirtingų dydžių peilių visada rasite tinkamą mėsai, duonai ar kitiems maisto produktams supjaustyti!

14-ikos peilių rinkinys su mediniu stovu (RB-2528)

  • Juodos rankenos;
  • Ašmenų storis 1,2-1,5 mm;
  • Peiliai pagaminti iš nerūdijančio plieno;
  • Rinkinį sudaro: šefo peilis - 23 cm, peilis mėsai - 23 cm, peilis duonai - 23 cm, iškaulinimo peilis - 15,5 cm, universalus peilis - 14 cm, skutimo peilis - 9 cm; 6 peiliai kepsniams - 12 cm; žirklės - 22 cm, galąstuvas - 29,5 cm, medinis stovas.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...