4.34 Eur už pakuotę efektyvių kvapiųjų kamuoliukų - šypsenėles „Sneaker Balls“, kurie šalina nemalonius batų, spintelių ir kitų vietų kvapus!

išparduota

Tikras atradimas! Pamirškite nemalonius kvapus sportbačiuose, persirengimo spintelėse, sporto krepšiuose ir visose kitose vietose! Masinis.lt šiandien jums siūlo įsigyti efektyvių kvapiųjų kamuoliukų rinkinį „Sneaker Balls“, kurie skleidžia nosiai malonų kvapą! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir drąsiai kvėpuokite net ten, kur anksčiau jums atimdavo žadą!

Įsigykite kvapiųjų kamuoliukų rinkinį „Sneaker Balls“ Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

„Sneaker Balls“ kvapieji kamuoliukai - tai skleidžiantys malonų kvapą gaivikliai, kurie skiriasi nuo standartinių gaiviklių. Jie yra maži, gali būti patalpinami net į mažiausias ertmes, o kamuoliukuose esantis aromatas specialiai sukurtas šalinti nemalonius kvapus.

Kamuoliukai sukurti taip, kad galėtumėte reguliuoti aromato intensyvumą. Sportbačiai, spintelės ir kitos vietos išlieka gaivios net iki 3 mėnesių. Išmėginkite kvapiuosius kamuoliukus „Sneaker Balls“ ir daugiau jums nebereikės jaudintis dėl nemalonaus kvapo!

Savybės:

  • Reguliuojamas aromato intensyvumas sukamuoju judesiu atidarius kamuoliuko langelius, pro kuriuos sklinda kvapas;
  • Atidarius kamuoliukus maksimaliai, gaivus kvapas išlieka net iki 3 mėnesių;
  • Unikali formulė šalina nemalonius kvapus bei suteikia gaivų aromatą;
  • Maži, telpa nedidelėse ertmėse, patogūs nešiotis;
  • Juose nėra jokių birių miltelių ar skysčio, visiškai saugūs naudoti;
  • Pakuotėje 2 kamuoliukai;
  • Kamuoliuko išmatavimai: skersmuo - 4 cm, svoris - 8 g.

Naudojimas: kamuoliukai idealiai tinka: batams, sportbačiams, sportbačiams ir sporto krepšiams, juos galite įdėti į persirengimo spintelę, drabužių spintą, skalbinių dėžę, nešiotis rankinėje, laikyti automobilyje ar bet kurioje kitoje blogai kvepiančioje vietoje.

Siūlome pasirinkti labiausiai patikusio modelio:


Kvapieji kamuoliukai - šypsenėlės

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...