39 Lt už kompaktišką 750 W galingumo vertikalų garų lygintuvą "Cleaner CD-162"! Pamirškite tradicinį lyginimą! Tai kur kas paprasčiau!

išparduota

Daug lengvesnis lyginimo būdas! Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti galingą ir praktišką garų lygintuvą "Cleaner CD-162", su kuriuo vertikaliu būdu išlyginsite, atnaujinsite skalbinius bei drabužius, kurių negalima plauti ar lyginti standartiniu lygintuvu! Čiupkite šios dienos akcijos kuponą ir pamirškite varginantį tradicinį lyginimą!

Įsigykite garų lygintuvą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Jeigu mėgstate tobulą švarą, turite ypatingos priežiūros reikalaujančių drabužių ar audinių, kurių negalima skalbti ar lyginti - su šiuo garų lygintuvu taps viskas įmanoma! Vertikalus lyginimas karštais garais - tai praktiškas būdas vertinantiems kokybę bei preciziškumą. Su šiuo garų lygintuvu išlyginsite užuolaidas, drabužius, patalynę, įvairius lepaus audinio sukneles ar palaidines bei kitas medžiagas. Garų lygintuvų galėsite naudotis net drabužių nenukabinę nuo pakabos!

Lyginimas karštais garais taip pat naikina bakterijas, dezinfekuoja bei šalina nemalonų kvapą!

Naudojimas: įpilti vandens į specialų indą ir įstatyti jį į garų lygintuvą. Įjungus į elektros lizdą pradėti lyginti. Rinkinyje taip pat yra papildomas antgalis su šereliais, skirtas baldams ir kitiems paviršiams.

Savybės:

  • Galingumas: 750 W;
  • Įtampa: 220 V ~ 50 Hz;
  • Išmatavimai: 28x160x100 mm.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...