39 Lt už 70 Lt vertės 1kg arabikos maltos pupelių kavos (3 pakuotes po 250g) PURO FAIRTRADE ir (1 pakuotę 250g) DIAMANT NOIR kavos iš Mikokava.lt su pristatymu visoje Lietuvoje!

išparduota

Neįsivaizduoji nė vieno savo ryto be karšto, garuojančio kavos puodelio? Šiandien Masinis.lt kartu su Mikokava.lt parengė pasiūlymą vertinantiems tikrą kavą - siūlome tau įsigyti puikaus skonio ir aromato kavos rinkinį!


Rinkinį sudaro:

750 g maltos kavos (3 vnt. po 250 g) PURO FAIRTRADE. Tai natūralios aukščiausios rūšies rinktinės arabikos pupelės  iš Peru Andų kalnų. Čia arabikos kavos pupelės auga ir bręsta idealiomis sąlygomis. PURO FAIRTRADE yra labai švelnaus aromato ir sodraus, harmoningo skonio. Tai prekės ženklas su stipria socialine atsakomybe, pažymėtas Sąžiningos prekybos (angl. Fairtrade) ženklu. Kavos pupeles  tiekia nedideli augintojai, kurie savo derlių renka ypač atsakingai ir kruopščiai. Kavos auginimu vertėsi jau jų proseneliai ir vienintelis dalykas, kurie išmano ir dirba iš visos širdies – tai kavos auginimas. Ši kava skirta kavos mėgėjams, vertinantiems aukštą kavos kokybę, subalansuotą ir rafinuotą kavos skonį bei intensyvų aromatą. Malonios kavos pertraukėlės!


250 g maltos kavos DIAMANT NOIR. Tai natūralios 100 % arabikos pupelės, vidutiniškai tamsiai paskrudintos, kad įgautų savo nepakartojamą tamsaus šokolado skonį ir įtiktų net išrankiausiam kavos mėgėjui. Tai juodasis deimantas kavos rinkoje – nieko nėra tobulesnio.


Kava pagaminta „Miko Koffie“, Belgijoje. Pradėdami trečiąjį šimtmetį Miko kavos istorijoje, kompanijos atstovai skelbia, kad yra tokie pat entuziastingi ir motyvuoti siūlyti jums geriausią kavą, kaip ir jų proseneliai. Skirtumas tik toks, kad pašto balandžius pakeitė elektroninis paštas, o Miko kavos kokybė, patikrinta ir išbandyta laiko, nesikeičia. Išbandykite Miko kavos kokybę!

Apie pardavėją

UAB "FRUCTUS JUICE BARS"
Telefonas: 8 52 532255
El pašto adresas: info@mikokava.lt
Nuoroda:

loading...