39 Lt už 250 ml talpos nepakartojamo kvapo moterišką kūno purškiklį iš „Victoria's Secret“ linijos!

išparduota

Palepinkite savo odą! Masinis.lt šiandien kiekvienai dailiosios lyties atstovei siūlo įsigyti ypatingo kvapo „Victoria's Secret“ kūno purškiklį!

Griebkite akcijos kuponą ir įsigykite kūno purškiklį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Siūlome pasirinkti:

1 modelis. Victoria's Secret „Strawberries&Champagne“, 250 ml (38441)

Patirkite aromatingą drėkinimo prabangą. Greitai susigerianti formulė, praturtinta maitinamaisiais alavijo, avižų ir vynuogių kauliukų ekstraktais, taip pat vitaminais antioksidantais E ir C. Oda taps minkšta ir glotni.

2 modelis. Victoria's Secret „Sheer Love“, 250 ml (38455)

Ryškus ir linksmas šviežutėlės baltosios medvilnės bei švytinčios rausvosios lelijos aromatas. Mėgaukitės kvapniu drėkinimu. Praturtintas alavijo, avižų ir vynuogių kauliukų ekstraktais, plius antioksidantais vitaminais E ir C. Kompozicija sudaryta iš baltojo nektarino ir šviežio bijūno mišinio. Žaismingas dvelksmas jūsų kūno odai.

3 modelis. Victoria's Secret „Endless Love“, 250 ml (38429)

Skanus obuolių žiedų ir ylang-ylang gėlių derinys. Sudėties formulė praturtinta avižų, alavijų ir greipfrutų sėklų ekstaktais. Vitaminų C ir E praturtina odą. Kūno purškiklis drėkina ir suteikia jausmingumo pojūtį.

4 modelis. Victoria's Secret „Love Spell“, 250 ml (38432)

Koketiškas gėlių aromatas. Sodraus kvapo vyšnių žiedų ir sultingų persikų derinys, kuriam neįmanoma atsispirti. Mėgaukitės kvapnia procedūra. Sudėtyje yra kondicionuojančio alijošiaus ir antioksidanto – vitamino E. Oda taps švelni, lygi ir glotni: maksimalus patrauklumo pojūtis.

5 modelis. Victoria's Secret „Secret Charm“, 250 ml (38438)

Gaivinančioje formulėje gausu alavijų ir raminančių ramunėlių. Tai jazminų ir šviežio sausmedžio mišinys. Seksualumo bei lengvumo dvelksmas kūno odai. Atgaivinkite savo kūno odą.

6 modelis. Victoria's Secret „Amber Romance“, 250 ml (38421)

Gundantis, šiltas aromatas. Jausmingas gintaro ir saldaus angliško kremo derinys. Kūno purškiklis praturtintas alavijo, avižų ir vynuogių kauliukų ekstraktais, plius antioksidantais vitaminais E ir C. Intensyvus kūno odos drėkinimas suteiks glotnumo, švelnumo, elastingumo bei aromatingai kvepės kūno oda. Suteikite džiaugsmo savo kūno odai.

7 modelis. Victoria's Secret „Pure Seduction“, 250 ml (37714)

Gundantis frezijos ir raudonosios slyvos derinys, kuris tobulai išsilaiko ir maloniai džiugina. Jis įkvėps gundyti ir patikėti, kad galime. Sugundyti – tai sukurti save, patrauklią ir gražią. Oda tampa švelni ir glotni.

8 modelis. Victoria's Secret „Midnight Exotics Sensual Jasmine“, 250 ml (37715)

Intriguojantis jazminų aromatas. Specialioje drėkinimo sudėtyje taip pat yra alavijo ir vitamino E. Suteikia odai švelnumo ir gaivumo. Ypatingai seksualus kvapas išliks ilgam.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...