35 Lt už 70 Lt vertės vilnos skalbimo priemonę "LINOLIA"

išparduota
Jūsų spinta pilna kokybiškų vilnonių gaminių? Norėtųsi juos prižiūrėti su dėmesiu ir meile? Masinis.lt jiems (ir tau!) siūlo kažką išskirtinio - rankoms skalbti skirtą vilnos skalbimo priemonę "LANOLIA".

 

Aukštos kokybės vilnos skalbimo priemonė "LANOLIA" skirta skalbti rankomis. Sudėtyje yra lanolino ir natūralių ingredientų, todėl nekenkia rankų odai, suteikia jai švelnumo. Po plovimo vilna išlaiko savo savybes, elastingumą ir minkštumą.


„LINOLIA“ - skalbimo priemonė, kuri tausoja vilnonius ir pūkinius skalbinius: mezginius, jautrius tekstilės dirbinius ir gydomuosius apatinius drabužius. Skalbiant šia priemone, skalbiniai tampa ypač švarūs ir gaiviai kvepia. Be to, jie tausojami ir nepraranda spalvos ir formos. Sudėtyje esančio didelio kiekio lanolino dėka, skalbiniai švariai išskalbiami ir gerai apsaugomi.


Instrukcija:

Skysčio dozavimas: 1-3 pilnus "LINOLIA" dangtelius, priklausomai nuo nešvarumų pobūdžio, įpilkite į maždaug 10 litrų šilto (20-40 laipsnių temperatūros) vandens. Vilną tirpale palikite pamirkyti apie 1-1,5 valandos, kelis kartus apversdami ir švelniai paspausdami. Nuskalaukite tokios pat temperatūros vandeniu. Negręžkite ir netampykite! Džiovinkite kambario temperatūroje.


Gaminių iš vilnos audinių skalbimas

Skysčio dozavimas: 1-3 pilnus "LINOLIA" dangtelius, nuo priklausomai nuo nešvarumų pobūdžio, ištirpinti nedideliame kiekyje (maždaug laipsnių temperatūros) vandens, išgaunant putas. Ant valomojo paviršiaus uždedamos putos švelniai trinamos minkštu šepetėliu arba kempinėle su nedidelės drėgmės turiniu. Palaukite, kol išdžiūs ir putų perteklių nuimkite ranka arba mechaniškai (dulkių siurbliu); neleiskite vilnai labai sudrėkti. (Mes rekomenduojame susikaupusį putų perteklių nuimti su rankšluosčiu ar kempine).


Pakuotės turinio užtenka 60 – 200 skalbimams.

Įspėjimai

Saugokite gaminį nuo vaikų. Saugokitės, kad gaminio nepatektų į akis. patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Nenurykite gaminio. Nurijus gaminį, nedelsiant kreipkitės pagalbos į gydytoją!

 

Pagaminta:

PUW Torpol Sp. z o.o.

Ul. Wały Piastowskie 1

PL80-180 Gdansk

per: IMPETOR s.c.

1000 ml

Apie pardavėją

UAB "TORPOL Baltija"
Telefonas: 8 52 73 5935
El pašto adresas: info@torpol.lt
Nuoroda:

loading...