30 Lt už 56.35 vertės Bio stimuliuojančią plaukų kaukę su organiniu dedešvų vandeniu ir ženšenio aliejaus ekstraktu, kad plaukai būtų SVEIKI, GYVYBINGI ir ŽVILGANTYS ir svarbiausia - VEŠLŪS!

išparduota
Sveikiems plaukams reikalinga mityba, tinkama priežiūra ir apsauga. Geriau apie tai galvoti kuo anksčiau. Masinis.lt kartu su UAB "Green Line Baltic" siūlo tau įsigyti Bio stimuliuojančiąją plaukų kaukę su organiniu dedešvų vandeniu ir ženšenio aliejaus ekstraktu - kad plaukai būtų sveiki, gyvybingi ir žvilgantys ir svarbiausia - vešlūs! Džiaukis sveikais, išpuoselėtais plaukais ir galvos oda su profesionalų rekomenduojama kosmetika iš gamtos!

"Simply Green Bio Mashera  Attivante" - stimuliuojanti kaukė pagaminta iš natūralių ir ekologiškų ingridientų (> 95%). Sudėtyje esantis organinių dedešvų vanduo raminančiai veikia galvos odą, suteikia plaukams žvilgesį ir šilkinį švelnumą, natūralus ženšenio šaknies ekstraktas ir cisteino-gintaro rūgšties kompleksas atjaunina galvos odą, plaukų ląsteles bei šaknis, stiprina plauko struktūrą.

Naudojimas: ištrinkus galvą šampūnu, švelniais sukamaisiais judesiais įtrinti nedidelį kiekį produkto ant galvos odos ir palikti kelioms minutėms. Kruopščiai išskalauti vandeniu.

Kiekis: 150 ml.

Sudėtyje nėra: parabenų, alergenų, silikonų, etoksilatų, dažiklių, SLS, SLES.

Gamintojas: Laboratori Cosmetici DELTA BKB S.R.L., MODENA, Italija

UAB "GREEN LINE BALTIC" – oficialus Italijos gamintojų Derbe (Regene), Delta BKB (Prokapil ir Simply Green) tiekiamos gydomosios kosmetikos platintojas Baltijos šalyse.

Kompanija "Green Line Baltic" siūlo šiuolaikines profesionalias, gydomąsias kosmetines priemones, galinčias įveikti iš esmės visas plaukų ir galvos odos ligas bei problemas.

Efektyvios ir profesionalų rekomenduojamos galvos odos ir plaukų priežiūros priemonės, sukurtos Italijos laboratorijose. Daugiau nei 40 metų priemonių linijos yra šios srities lyderės Italijoje. Visi gamybos etapai griežtai prižiūrimi. Produktai sukurti iš augalinių sudedamųjų dalių, be gyvulinės kilmės priedų. Priemonių liniją sudaro putojantys šampūnai, valomieji aliejai, įtrinamieji losjonai ir kaukės įvairioms galvos odos ir plaukų problemoms spręsti ir skirta: normaliems plaukams ir jautriai galvos odai, linkusiems riebaluotis, nusilpusiems, pažeistiems arba dažytiems, intensyviai slenkantiems plaukams, pleiskanoti linkusiems plaukams galvos odai. Taip pat pristatoma atkuriamoji apsaugos priemonių linija, stabdanti plaukų galiukų sausėjimą, lūžinėjimą bei plaukų šaknų pažeidimus. 

Visos naudojamos medžiagos plastiko gaminiuose pasaulyje turi savybę tūkstančius metų biologiškai natūraliai nesiskaidyti aplinkoje. Mūsų atveju - priešingai. Plastikas, naudojamas produktų pakuotėms, suyra tūkstančius kartų greičiau ir tampa žemės organinių komponentų dalimi per mažiau nei 36 mėnesius. Saugokime savo gamtą!

Apie pardavėją

NATURALE GROUP DISTRIBUTION
Telefonas: 8 618 24818
El pašto adresas: ju_rate@windowslive.com

loading...