29 Lt už didelę šviečiančią žvaigždę su uodega net su 8-iais mirksėjimo rėžimais! Paskleiskite kalėdinę dvasią nuo savo lango!

išparduota

Kalėdos patyliukais į miestą ir kiekvieno iš mūsų namus atkeliauja tada, kai ima žibėti pirmieji šventiniai žiburėliai ant langų, vitrinų, eglučių. Padėkite rasti kelią Kalėdoms ir į savo namus, nušviesdami juos žybsinčia žvaigžde! Griebkite šios dienos Masinis.lt akcijos kuponą ir įsigykite didelę žvaigždę su uodega, kuri mirksi net 8-iais skirtingais rėžimais!

Įsigykite LED žvaigždę su uodega Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 15 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Nušvieskite Kalėdų dvasią mirksinčia ir šviečiančia žvaigžde su uodega! Išsirinkite labiausiai patikusią žvaigždę ir pasikabinkite ją ant lango, ar bet kokioje kitoje jums norimoje vietoje. Pradėkite ruoštis Kalėdų sezonui jau dabar!

Įspūdinga ir didelė žvaigždė bus puikiai matoma iš tolo, o mėlyna arba balta mirksinti švieselė sušildys ir suteiks jaukumo Kalėdų dvasiai! Papuoškite savo namus mirksinčia žvaigžde.

Žvaigždės privalumai:

  • Taupo elektros energiją;
  • Net 8 skirtingi mirksėjimo rėžimai;
  • Didelė ir matoma iš tolo;
  • Galingumas - 12 W.

Siūlome rinktis:

  • Mėlynai šviečianti žvaigždė

  • Baltai šviečianti žvaigždė

Žvaigždės matmenys: ilgis - 78 cm, žvaigždės plotis apie 39 cm, uodegos plotis apie 24 cm.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...