29 Lt už 58 Lt vertės tikslų ir patikimą skaitmeninį alkotesterį

išparduota

Išgėrei? Galvoji, ar verta sėstis prie vairo? Įdomu, kiek pripūstum, jei tave sustabdytų kelių policija? Nedvejok, sužinok! Pasirūpink savo saugia kelione tiesiog dabar, nes Masinis.lt siūlo įsigyti patikimą skaitmeninį alkotesterį.

 

Kone kiekvienam vairuotojui pasitaiko situacijų, kai po linksmo pasisėdėjimo su draugais nesame tikri, ar galime vairuoti, nors išgėrėme, regis, visiškai nedaug alkoholio. Tokiu atveju abejones išsklaidys ir saugiomis kelionėmis pasirūpins alkotesteris, kuris visuomet sąžiningai pasakys, ar galite sėstis už vairo, ar ne. Vairuok atsakingai ir saugiai! Šiandien siūlome įsigyti itin tikslų ir patikimą, kišenėje telpantį asmeninio naudojimo skaitmeninį alkotesterį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir su pristatymu į kitus Lietuvos miestus už išties patrauklią kainą. 


Pasinaudoję šiandienos pasiūlymu, įsigysite itin tikslų ir patikimą skaitmeninį alkotesterį – tai mažas, lengvas alkoholio matuoklis, skirtas asmeniniam naudojimui. Šis skaitmeninis alkoholio matuoklis padės Jums išmatuoti alkoholio kiekį kraujyje. Matuoklis yra pagamintas naudojant patobulintą tranzitorinį alkoholio oksidacijos sensorių, todėl tiksliai išmatuos alkoholio kiekį Jūsų kraujyje per keletą akimirkų! 

Šį alkoholio matuoklį naudoti labai paprasta – tiesiog pūskite į jutiklio angą ir po kelių sekundžių ekrane pasirodys rezultatas. Be to, siūlomas alkotesteris turi segimo prie raktų žiedelį, tad pasitarnaus Jums ir kaip raktų pakabukas. Jis mažas ir lengvas, tad nesunkiai tilps į kišenę ir visuomet bus šalia, kai Jums jo prireiks!

Apie pardavėją

Jurgita Ablačinskaitė
Telefonas: 8 601 20299
El pašto adresas: superinesprekes@gmail.com

loading...