29 Eur už profesionalų plaukų dažymą, kirpimą, stilingą sušukavimą su profesionalia L‘oreal MATRIX kosmetika, grožio salone „Dalia“, Vilniuje!

išparduota

Stilinga šukuosena, žvilgantys plaukai, ir puikiai deranti spalva - tai yra tai ko jums labiausiai reikia norint atrodyti nepriekaištingai ir atsinaujinti atėjus pavasariui! Šiandien grožio studija „Dalia“ jums paruošė puikų pasiūlymą - profesionalų plaukų dažymą, kirpimą, stilingą sušukavimą su profecionalia L‘oreal MATRIX už puikią kainą!

Į kupono kainą įeina:

  • Meistro konsultacija;
  • Plaukų dažymas (dažų kaina įtraukta į pasiūlymą, 60 ml);
  • Galvos plovimas su masažu;
  • Stilingas kirpimo parinkimas;
  • Sušukavimas pagal jūsų pageidavimus.

Grožio studija „Dalia“ kviečia trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, pasinerti į mados tendencijas ir stiliaus subtilybes. Čia rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir poilsį nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienam klientui suteikiamos sąlygos atsipalaiduoti, pailsėti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, pamiršti kasdienius rūpesčius, pasimėgauti procedūromis, kurios pamalonins ne tik kūną, bet ir sielą. Aukščiausio lygio specialistai padės jums susikurti trokštamas grožio formas, atrodyti tobulai, spinduliuoti grožiu bei nepakartojamu žavesiu.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...