259 Lt už rafinuotą ir elegantišką vyrišką kostiumą iš naujausios "Suits Factory" mados namų kolekcijos! Tobula dovana, nes galite rinktis vietoje net iš 50 madingų modelių!

išparduota

Masinis.lt siūlo pasinaudoti šios dienos akcija ir įsigyti aukščiausios kokybės vyrišką kostiumą, rafinuotiems ir puikų skonį turintiems vyrams. Šiandien jūs turite galimybę įsigyti rafinuotą vyrišką kostiumą už mažiausią kainą iš parduotuvės "Suits Factory", Vilniuje. Įsigiję šios dienos pasiūlymo kuponą, taip pat galėsite rinktis žinomų gamintojų "Palmiro Rossi", "Huberland" ar "Montman" vyriškus kostiumus. Iš viso jūsų laukia net 50 skirtingų modelių.

Tai gali būti išskirtinė dovana vyrams, nes su kuponu jis galės pats išsirinkti norimą ir visiems turėti būtiną kostiumą! Juk solidžiai atrodantis ir madingas vyras visada yra pastebimas.

Su šiuo kuponu galite rinktis, kokio kostiumo pageidaujate:

  • 259 Lt už 495 Lt vertės itališko dizaino vyrišką kostiumą iš naujausios mados namų "Palmiro Rossi" kolekcijos;
  • 259 Lt už 445 Lt vertės itališko dizaino vyrišką kostiumą iš naujausios mados namų "Huberland" kolekcijos;
  • 259 Lt už 445 Lt vertės itališko dizaino vyrišką kostiumą iš naujausios mados namų "Montman" kolekcijos.

DĖMESIO: norimo modelio vyrišką kostiumą išsirinksite atvykę į parduotuvę "Suits Factory".

Kiekvienas save gerbiantis vyras žino, kad solidi ir skoninga apranga yra privaloma, norint turėti rafinuotą ir stilingą išvaizdą. Kokybiškas ir madingas kostiumas yra reikalingas kiekvieno vyro spintoje. Progų būna daug, o vyras visada privalo atrodyti skoningai ir madingai. Turint patikimą kostiumą, drąsiau jaučiasi ne tik vyras, bet ir jį supantys žmonės, todėl parduotuvė "Suits Factory" siūlo jums galimybę įsigyti italų stiliaus slim-fit kostiumą iš naujosios kolekcijos tik už 259 Lt.

Pasiūlymas suteikia galimybę rinktis italų stiliaus slim-fit kostiumus ir klasikinio modelio kostiumus. Siūlome sutrumpintus arba prailgintus kostiumus labai aukštiems vyrams. Kostiumams naudojamos medžiagos - vilna, šilkas ir viskozė. Pamušalas - poliesteris.

  • Kostiumo sudėtis — 60 proc. vilnos, 25 proc. medvilnės, 15 proc. poliesterio;
  • Pamušalas — 100 proc. poliesteris;
  • Galėsite rinktis slim-fit arba klasikinio modelio kostiumą;
  • Parduotuvėje rasite net 50 skirtingų kostiumų modelių;
  • Galimi dydžiai — nuo 44 iki 72, tad išsirinks tiek labai aukšti, tiek žemi vyrai.;
  • Yra pailgintų kostiumų labai aukštiems vyrams ir patrumpintų, skirtų žemaūgiams;
  • Kostiumai pagaminti Anglijoje, Turkijoje ir Italijoje.

Oficialiems susitikimams ir įsimintinoms šventėms būsite pasiruošęs, jeigu drabužinėje kabos patikimas ir gražiai atrodantis kostiumas. Tad jeigu vis dar neturite stilingo kostiumo, jums suteikiama išskirtinė proga užpildyti tuščią vietą spintoje ir sužavėti aplinkinius. Išskirtinė vyriška elegancija šiandien pasiekiama kiekvienam vyrui.

Apie pardavėją

Trade Centre Ok Latvia
Telefonas: 8 645 46693
El pašto adresas: lilija.randiene@gmail.com

loading...