25 Lt už kokybišką ir spalvingą lavinamąjį medinį galvosūkį su ratukais „Wood Toys“!

išparduota

Mediniai žaislai - pats geriausias tėvų pasirinkimas! Mediniai lavinamieji žaislai skatina vaikų kūrybiškumą, smegenų veiką, smulkiosios motorikos įgūdžius bei lavina mąstymą. Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti itin smagų lavinamąjį žaislą vaikams - galvosūkį su ratukais!

Įsigykite žaislą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!Mediniai žaislai vaikams yra itin ilgaamžiški ir ekologiški. Kas gali būti geriau, kai vaikas žaidžia su saugiu sveiktai žaisliuku. Juk vaikų džiaugsmas - tai tėvelių laimė. Siūlomas lavinamasis žaislas yra labai spalvingas ir ryškus, vaikas galės mokytis pažinti spalvas. Labai smagus medinis žaislas yra ne tik galvosūkis, bet ir mašinėlė ant ratukų, kurią vaikas, paėmęs už virvutės gali tempti. Galvosūkis vaikui bus tikras įkvėpimo šaltinis, nes norėsis vis dar ir dar stumdyti burbuliukus.

Tegu vaikas mokosi pažinti pasaulį su puikiais, ilgaamžiškais spalvingais žaisliukais! Padovanokite savo vaikui naują medinį galvosūkį su ratukais, kad lavintų svarbius gebėjimus bei smegenų veiklą. Tokie mediniai lavinamieji žaislai padeda vystytis vaiko psichologinei raidai!
Žaislo išmatavimai: aukštis - 17 cm, ilgis - 16 cm, plotis - 10,5 cm.

Žaislas skirtas vaikams nuo 3 mėnesių.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...