​25 Lt už klasikinį nugaros masažą, grožio ir sveikatos studijoje „REFLEX​​“, Vilniaus senamiestyjе! Ir DOVANA - „Alginatinę“ veido kaukę!

išparduota

Tikriausiai dažnai jaučiate sunkumą arba skausmą pečių juostos dalyje, skauda nugarą? Šis pasiūlymas privers jus bent akimirkai atsipalaiduoti ir užmiršti kasdienius rūpesčius. Šiandien šis pasiūlymas už puikią kainą! Padovanokite artimajam ir nepamirškite savęs!

Klasikinis nugaros masažas atpalaiduoja įsitempusius nugaros ir pečių raumenis, mažina skausmą, padeda nurimti, pamiršti kasdienius rūpesčius. Po masažo jausitės lyg nusimetę naštą nuo pečių, nebevargins skausmas ir įtampa.

Nugaros masažas ypač naudingas tiems, kurie dirba sėdimą darbą, praleidžia daug laiko prie kompiuterio ar vairo, mažai arba priešingai - intensyviai sportuoja, dirba sunkų fizinį darbą.

Masažas atpalaiduoja įsitempusius nugaros ir pečių raumenis, mažina skausmą, padeda nurimti, pamiršti kasdienius rūpesčius. Po masažo jausitės lyg nusimetę naštą nuo pečių, nebevargins skausmas ir įtampa. Pagerins kraujo apytaką ir medžiagų apykaitą, sumažins skausmą ir raumenų įtempimą, bei atstatys jėgas.

Jeigu jūsų darbo diena kupina streso ir skubėjimo arba jums atiteko sėdimas darbas, geriausio būdo atsipalaiduoti kaip nugaros masažas - jūs nerasite. Masažas pagerina bendrą savijautą bei atstato miego sutrikimus. Kūnas atgauna naują energijos bangą.

Ir DOVANA jums - „Alginatine“ kauke. „Alginatinė“ kaukė išgaunama iš jūros dumblių, todėl pasižymi visomis naudingosiomis savybėmis – kaukė suformuoja oro ir drėgmės nepraleidžiančią plėvelę, kuri užtikrina gilų drėkinimą. Be to, „Alginatinės“ kaukės gerina limfos ir kraujo apytaką, turi drenažinį poveikį. „Alginatinės“ kaukės rekomenduojamos organizmo detoksikacijai, esant sausai, riebiai, atoniškai, senstančiai odai, kaip senėjimo profilaktika, sutrikus pigmentacijai, sergant dermatitais, kuperoze.

Procedūros trukmė - nugaros masažas - 30 min ir „Alginatine“ kauke - 30 min ( (demakiažas, kaukė, kremas).

Apie pardavėją

UAB "Verslitus"
Telefonas: 8 675 15868
El pašto adresas: aquafeet@mail.com

loading...