25 Lt už 50 Lt vertės nagų lako džiovintuvą, kad nagai išdžiūtų per 5 minutes!

išparduota

Kiekviena moteris svajoja apie nuotaikingą, žaismingą ir patrauklų įvaizdį. O kad to pasiektum kartais užtenka pasidaryti stilingą, dailų manikiūrą! Tačiau taip sunku išlaukti kol nudžius nagų lakas... Masinis.lt turi tau išeitį, kad nagų lakas išdžiūtų per 5 minutes!!! Nedvejok ir pasinaudok šiuo puikiu pasiūlymu!


Dailiai nusilakuoti nagus neužtenka, labai svarbu, kad lakas gražiai išdžiūtų ir jo nesugadinti. Daugelis moterų susiduria su problema, kai nusilakavusios nagus, nesulaukia kol šie išdžiūna ir netyčia sugadina gražiai nulakuotus nagus. Kad išvengti šios problemos, panaudok nagų lako džiovintuvą, kuris pagreitins nagų lako džiuvimą. 


Nagų lako džiovintuvas greitam ir kokybiškam moters manikiūrui ar pedikiūrui. Per 5 min išdžiovina nagų laką ir nagai atrodo gražūs ir žvilgantys. 


Grožio salonuose dažnai naudojami specialūs ventiliatoriai ar lako džiovintuvai, kad lakas džiūtų greičiau. Dažnai moterys nusilakavusios nagus bėga nagus šlapinti šaltu vandeniu ar mosikuoti rankomis, kad pagreitinti lako džiūvimą. Naudojant šį džiovintuvą to daryti nebereikės. Užteks tik trumpam prisėsti ir kelias minutes palaikyti nagus džiovintuve, kuris pučia orą, taip pagreitindamas džiovimą.


Elektronio nagų lako džiovintuvo privalumai:

  • Tinkamas rankų ir kojų nagams;
  • Paprastas veikimas. Tereikia padėti pirštus ir spustelėti mygtuką;
  • Lengvas, patogu nešioti;
  • Naudojamas grožio salonuose;
  • Veikia tik su dviem AA baterijomis;
  • Puiki dovana moteriai;

Apie pardavėją

UAB "Baltsera"
Telefonas: 8 676 19661
El pašto adresas: baltsera@gmail.com

loading...