24 Lt už profesionalų, itališką argano aliejų plaukams „Crespi Milano“! „Baltasis Maroko auksas“ jūsų plaukams!

išparduota

Plaukai – mūsų vidinės ir išorinės būsenos atspindys. Jie gali būti mūsų grožio šaltinis arba daugybės nepatogumų ir kompleksų priežastis. Tam, kad plaukai būtų gražūs ir nekeltų rūpesčių, juos reikia tiesiog tinkamai prižiūrėti. Šiandien Masinis.lt jums siūlo įsigyti natūralią ir itin veiksmingą plaukų priežiūros priemonę - argano aliejų! Čiupkite šios dienos akcijos kuponą ir džiaukitės žvilgančiais plaukais!


Argano aliejus garsėja kaip sveikos odos priežiūros priemonė. Šis aliejus yra bene vienas brangiausių augalinės kilmės aliejų pasaulyje. Ne veltui jis vadinamas „Baltuoju Maroko auksu“!

CRESPI MILANO argano aliejų plaukams - gaminamas iš argano medžio vaisių, randamų daugiausia Maroke ir negausiai Alžyre bei Izraelyje. Tai rečiausias, sparčiai nykstančių augalų aliejus, labai brangus ir itin vertinamas dėl neaprėpiamos naudos plaukų priežiūros ir gydymo srityje.

Jis skaniai kvepia, natūraliai prasiskverbia pro plauko žvynelius, stiprina plaukų struktūrą ir šaknis, suteikia spindesio, saugo nuo skilinėjimo, maitina, drėkina ir didina jų elastingumą. Rezultatas: sveiki ir natūraliai blizgantys plaukai!

Visi šios linijos produktai pagaminti Italijoje, Sirone miestelyje, kruopščiai parenkant kiekvieną ingredientą bei nenaudojant parabenų.

Argano aliejus - spindesio ir švelnumo injekcija jūsų plaukams! Unikali šio aliejaus formulė padeda suvaldyti nepaklusnias garbanas, atgaivina pavargusius bei pažeistus plaukus, suteikia lygumo, glotnumo bei spindesio - reguliariai naudojant plaukai tampa švelnūs tarsi šilkas. Šis aliejus yra papildomai praturtintas vitaminu E.

Savybės:

  • Talpa: 50 ml;
  • Gamintojas: CRESPI MILANO;
  • Kilmės šalis: Italija.

R. Baltrūno įmonė - oficialūs CRESPI MILANO atstovai Baltijos šalyse (www.crespimilano.com).

Apie pardavėją

Erika Baltrunaitė
Telefonas: 8 676 27512
El pašto adresas: baltrunaite.erika@gmail.com

loading...