24 Lt už minkštą, neslystantį pasirinktos spalvos kilimėlį sportui, mankštai, jogai bei įvairiems pratimams daryti!

išparduota

Sportuokite pigiai ir lengvai tiesiog namuose! Kad būtų patogu ir nekieta mankštintis, Masinis.lt šiandien jums siūlo įsigyti pasirinktos spalvos praktišką kilimėlį įvairiems pratimams daryti - jogai, sportui ar mankštai! Čiupkite šios dienos akcijos kuponą, nes sportas namuose nekainuoja!

Įsigykite kilimėlį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Sportas – būtina sąlyga norint džiaugtis gera sveikata, puikia savijauta ir gražiu kūnu. Deja, lankyti treniruotes sporto salėse dažnai pritrūksta laiko, o ir kainuoja nemažai. Visada galite pradėti sportuoti namuose, siūlomas kilimėlis leis jums daryti įvairius pratimus tiek atsigulus, tiek atsisėdus.

Sporto kilimėlis yra plonas, sluoksnis tarp žmogaus ir grindų yra nedidelis, bet kietas pagrindas yra visiškai nejaučiamas. Puikiai tiks atsilenkimams, kojų pakėlimams bei visiems kitiems pratimams gulint ar sėdint atlikti. Kilimėlio paviršius yra malonus ir puikiai sugeria smūgius.

Savybės:

  • Matmenys: ilgis - 173 cm, plotis - 61 cm, storis - 4 mm;
  • Neslystantis paviršius
  • Lankstus, patvarus, paminkštintas aukštos kokybės putų polistirenas, dengtas drėgmei atsparia medžiaga;
  • Spalvos: violetinė, oranžinė.

Oranžinė:

Violetinė

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...