24 Lt už 52 Lt vertės afrodiziako lašiukus - "Spanish Fly Extra" iš el.parduotuvės Sexzaislai.lt su NEMOKAMU pristatymu visoje Lietuvoje!

išparduota
Nori paįvairinti savo seksualinį gyvenimą? Nori išmėginti šį tą naujo ir patirti nepakartojamų malonumų? Masinis.lt kartu su el. parduotuve Sexzaislai.lt turi tau intriguojantį šiandienos pasiūlymą! "Spanish Fly" - ispaniška muselė suteiks jums neišdildomų pojūčių sueities metu. Išgėręs šio meilės eliksyro tavo partneris geis tave bučiuoti bei mylėti, kaip niekad iki šiol! Patirk dešimteriopą susijaudinimą!

Tai – nuo senų laikų žinomas ir geriausiu afrodiziaku laikomas produktas. Šis afrodiziakas padidins lytinį susijaudinimą dešimteriopai. Tik keli lašai ir tavo partneris taps daug stipriau susijaudinęs. Šis seksualinis energetinis gėrimas suteiks tau žymų erotinės aistros padidėjimą, kai to reikės! Nenusilpk, įsitikink, jog išlaikysi savo stangrumą ypatingos nakties seksualiniam žygdarbiui!

Efektyviai veikia tiek vyrus, tiek moteris.

Rekomenduojamas vartojimo būdas: 10-15 lašelių įlašink po liežuviu ar į nealkoholinį gėrimą maždaug 30 min prieš sueitį. Neturi jokio kvapo ar skonio, tad gali naudoti ir ypatingomis progomis.

Nenaudok dažniau nei kas 24 valandas.

Apie pardavėją

Andrius Kazlauskas
Telefonas: 8 675 98350
El pašto adresas: info@sexzaislai.lt
Nuoroda:

loading...