2 už daugkartinio naudojimo japoniškų lazdelių 5-ių porų rinkinį!

išparduota

Visiems mėgstantiems japoniškus patiekalus! Šiandien Masinis.lt siūlo įsigyti net 5 porų daugkartinio naudojimo lazdelių rinkinį, kad tokias lazdeles turėtum namie ir galėtum suorganizuoti sushi vakarėlį!

Pasinaudokite dienos akcija ir įsigykite lazdelių rinkinį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Valgymas japoniškomis lazdelėmis tik pačioje pradžioje gali atrodyti kaip neišsprendžiamas uždavinys. Įgūdžiai tarp pirštų laviruoti šiais dviem pagaliukais ir lėkštėje pagauti net smulkiausią ryžį atsiranda labai greitai. Svarbiausia – išmokti šiuos valgymo įrankius paimti.

Egzistuoja kelios esminės lazdelių laikymo taisyklės:
viršutinė lazdelė laikoma kaip parkeris, o apatinė – ties bevardžiu pirštu, nuo kurio tiesiasi taip, kad būtų spaudžiama nykščio pagrindu. Maistas imamas bei valgomas nykščiu, smiliumi ir bevardžiais pirštais judinant viršutiniąja lazdelę. Beje, svarbu, kad jos abi būtų vienodame ilgyje, o smailieji galai žiūrėtų į apačią.
Japonijoje valgomosios lazdelės yra vadinamos hashi.

Lazdelių išmatavimai: ilgis - 22,5 cm, plotis storiausioje vietoje - 7 mm.


Kaip laikyti lazdeles:
Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...