2 už 1 kainą! Ekologiškas, nerafinuotas kokoso aliejus „BIONATURALIS“ - 2 pakuotės po 500 ml! Natūralus Jūsų grožis iš gamtos!

išparduota

Visus, neabejingus sveikam ir sumaniam gyvenimo būdui, šiandien kviečiame puoselėti savo prigimtinį grožį natūraliomis kosmetikos priemonėmis — juk gamtoje slypi vertingi lobiai, kuriuos tinkamai suderinus ir pritaikius galima pasiekti išties efektyvių ir žavių rezultatų! Išbandykite tikrą gamtos „perlą" — natūralų, ekologišką kokosų aliejų BIONATURALIS, kuris ypač vertingas Jūsų plaukų ir odos grožiui už puikią kainą!

Pasinaudojus šios dienos pasiūlymu, Jums priklausys 2 pakuotės ekologiško nerafinuoto kokoso aliejaus BIONATURALIS iš Šri Lankos. Vienos pakuotės talpa — net 500 ml, tad šio kokosų aliejaus Jums užteks ilgą laiką!

Įsigykite nerafinuotą kokosų aliejų Vilniuje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 2.9 Eur prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Nerafinuotas kokosų aliejus „Bionaturalis“ — tai nepamainoma natūrali grožio priemonė Jūsų plaukams ir odai. Jis palaiko sveiką plauko struktūrą, skatina augimą ir suteikia plaukams kokybiško blizgesio. Kokosų aliejus „Bionaturalis“ yra geras sprendimas, norint apsisaugot nuo sausos ir pleiskanotos odos.

Kodėl verta naudoti nerafinuotą, natūralų, kokosų aliejų?

Kokosų aliejus padeda išlaikyti odos drėgmę, apsaugo nuo UV spindulių, sūraus vandens. Geriausia naudoti ant drėgnos odos ar plaukų. Laikyti vėsioje vietoje nuo tiesioginių saulės spindulių. Skystėja virš 24 ºC. Šis kokosų aliejus tinka ir maisto gamybai, kadangi jame nėra jokių kenksmingų medžiagų.

Tad, jeigu vis dažniau pirmenybę teikiate natūraliems produktams, kurių sudėtyje nėra sintetinių ir agresyvių cheminių ingredientų, siūlome nepraleisti progos išbandyti gamtos turtų sukurtą grožio produktą.

Įsigiję šį kuponą Jūs gausite:

  • Ekologišką nerafinuotą kokoso aliejų „BIONATURALIS“ (2 vnt x 500 ml).

Apie pardavėją

UAB FOKSAS
Telefonas: 8 654 73641
El pašto adresas: pardavimai@foksas.com
Nuoroda:

loading...