19 Lt už kojos kauliuką atstatančių įtvarų rinkinį kairiajai ir dešiniajai kojoms!

išparduota

Turite nepatogumų dėl savo deformuoto kojos kauliuko? Ši problema dažnai iškyla tiek vyresnio amžiaus žmonėms, tiek jaunimui ir vaikams. Atsikratykite diskomforto jau dabar! Masinis.lt ragina jus pasinaudoti šios dienos akcija ir įsigyti specialius įtvarus kauliuko padėčiai koreguoti! Griebkite akcijos kuponą ir įsigykite praktišką daiktą net su 84 proc. nuolaida!

Pasinaudojus šios dienos pasiūlymu, jums priklausys net dviejų įtvarų rinkinys kairiajai ir dešiniajai kojai! Įsigykite kauliuko įtvarą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Iššokęs pėdos kauliukas - tai didelių nepatogumų sukelianti kojos pėdos deformacija. Dėl šios problemos sunku išsirinkti tinkamą avalynę, dažnai vaikštant atsiranda skausmai pėdos dalyje ar kauliuko vietoje. Negydomi pėdų kauliukai darosi vis labiau skausmingi, taip pat deformuojasi ir kiti kojos pirštai.

Pėdų kauliuko deformacija dažniausiai atsiranda dėl aukštakulnių, labai nepatogios, šiek tiek per mažos avalynės. Todėl dažniausiai ši patologija susiformuoja moterims nei vyrams.

Kaip naudotis: reikia uždėti įtvarą ant pėdos ir didžiojo piršto. Miego metu įtvaras padeda atstatyti iššokusį kojos piršto kauliuką į vietą. Reikia palaipsniui didinti tempimo stiprumą. Tai visiškai neskausminga procedūra ir nesukelia jokio papildomo diskomforto.

Komplektą sudaro 2 įtvarai dešiniajai ir kairei kojai.

Savybės:

  • Švelniai koreguoja didžiojo kojos piršto padėtį miego metu;
  • Jokio medikamentų vartojimo ir chirurginės korekcijos;
  • Jokio skausmo ir papildomos reabilitacijos;
  • Patys galite reguliuoti įtvaro įtempimą;
  • Nespaudžia kojos;
  • Universalus dydis.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...