19 Lt už kojinių pavidalo pėdų priežiūros kaukę, kuri padės pašalinti suragėjusią pėdų odą ir nuospaudas!

išparduota

Rūpinkitės savo pėdomis lygiai taip pat, kaip ir veido oda! Masinis.lt šiandien siūlo įsigyti kojinių pavidalo pėdų kaukę, kuri padės pašalinti suragėjusią odą, nuospaudas ir atpalaiduoti kojas!

Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir įsigykite kojų pėdų kaukę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Kaukė naudojama suragėjusiai, negyvai odai ir neįsisenėjusioms nuospaudoms nuo padų šalinti. Taip pat tai patogi ir efektyvi priemonė pūslių, nuospaudų ir blogo kvapo profilaktikai. Kaukė veikia tik negyvą odą, nepažeisdama kitų odos sluoksnių. Jei negyvos odos sluoksnis pakankamai storas, visam panaikinti reikės kelių procedūrų.

Naudojimas: švariai nuplaukite ir nusausinkite pėdas. Atplėškite pakuotę ir apsiaukite kaukę-kojinę, gerai prispauskite prie kojos viršutinį jos sluoksnį, kad jos turinys neišsilietų ir užklijuokite pakuotėje esantį lipduką. Norint, kad geriau prisispaustų kaukė, galite apsiauti paprastas kojines. Kaukę laikykite nuo 1 iki 1,5 val., tačiau atsižvelkite į kojų jautrumą. Pajutę diskomfortą iškart nuimkite kaukę, nuplaukite kojas. Normali reakcija, jei oda ima kaisti ar niežėti. Kaukę naudoti 1 kartą per mėnesį. Panaudojus kaukę oda gali kaisti, tapti sausa, raukšlėta ar kieta. Tačiau nepergyvenkite, tai – suragėjusios odos reakcija.

Po 4-7 dienų mirusi oda turi pradėti luptis. Po 1-2 savaičių padų oda atsinaujins visiškai, bus lygi ir švelni.

Pėdų kaukė, 1 pora;

Kaukės - kojinių naudojimo pavyzdys

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...