18 Eur už 75 min viso kūno šveitimą bei tajų aromaterapinį masažą, grožio salone „Dalia“, Vilniaus centre!

išparduota

Juk nereikia jokių progų tam, kad galėtume palepinti save ar nudžiuginti mylimuosius atpalaiduojančiais ir grožį puoselėjančiais malonumais! Šiandien siūlome kūno šveitimą ir viso kūno aromaterapinį masažą už labai viliojančią kainą!

Švelnūs rankų prisilietimai, subtilūs ir užburiantys kvapai... Ar gali būti geresnė dovana nuolatinio skubėjimo, streso ir kasdienių rūpesčių išvargintam kūnui?! Pasinerkite į šią nuostabių pojūčių oazę…

Pasinaudojus šiandienos pasiūlymu, jūsų lauks nuostabių procedūrų kompleksas, kurį sudaro:

1. 30 min. švelnus kūno šveitimas, kurio metu pašalinamos negyvos odos ląstelės — oda tampa švelni, minkšta ir lygi. Naudinga nes:

  • Puikiai valo odos paviršių;
  • Pašalina negyvąsias odos ląsteles;
  • Šalina ir reguliuoja riebalinių liaukų išsiskyrimą;
  • Praturtina Jūsų odą būtiniausioms medžiagomis;
  • Gerina kraujo apytaką;
  • Lygina odos spalvą;
  • Švelniną odą;
  • Drėkina odą;
  • Atpalaiduoja ir ramina;
  • Lygina odos paviršių.

2. Po šveitimo atliekamas 45 min. trukmės aromaterapinis tajų viso kūno masažas. Aromaterapinis masažas puikiai atpalaiduoja kūną, palengvina ar visiškai pašalina kasdieninio gyvenimo sukeltą nuovargį ar įtampą. Eterinių aliejų pagalba tiesiogiai veikiama oda bei kvėpavimo sistema. Taip pat masažo metu stimuliuojami gyvybiškai svarbūs energijos kanalai harmonizuojantys visą kūną.

Aromaterapija – tai puikus, išmintingas ir moksliškai pagrįstas geros savijautos užtikrinimo metodas. Kvapai padeda atrasti įkvėpimą, suteikia sveikatos ir vidinės harmonijos. Kvapų pagalba Jūs išsivaduosite nuo pykčio ir rūpesčių, išsilaisvinsite nuo įtampos ir skausmų.

Aromaterapinio masažo metu bus naudojami natūralūs eteriniais aliejai, galėsite pasirinkti labiausiai patinkantį ir tinkantį pagal Jūsų nuotaiką kvapą.

Leiskite sau atsipalaiduoti bei užsimiršti ir mėgaukitės maloniais pojūčiais. Šis puikus procedūrų kompleksas ne tik padės išlaikyti grožį ir gerą savijautą, bet ir sukurti vidinę ramybę ir harmoniją. Pabėkite nuo kasdienės veiklos ir mėgaukitės nepakartojamais malonumais!

Paslaugos trukmė: 75 min.

Grožio studija „Dalia“ kviečia trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, pasinerti į mados tendencijas ir stiliaus subtilybes. Čia rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir poilsį nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienam klientui suteikiamos sąlygos atsipalaiduoti, pailsėti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, pamiršti kasdienius rūpesčius, pasimėgauti procedūromis, kurios pamalonins ne tik kūną, bet ir sielą. Aukščiausio lygio specialistai padės jums susikurti trokštamas grožio formas, atrodyti tobulai, spinduliuoti grožiu bei nepakartojamu žavesiu.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...