17 Lt už vakuuminių taurelių rinkinį jūsų sveikatai ir grožiui! Rytų išminties perlas!

išparduota

Sveikame kūne - sveika siela! Kiekvieną dieną jauskitės kupini energijos ir sveikatos. Masinis.lt šiandien siūlo jums įsigyti masažinių vakuuminių taurelių rinkinį! Čiupkite šios dienos akcijos kuponą, malšinkite įtampą, gydykite celiulitą, gerinkite savo savijautą patikimais būdais!

Įsigykite vakuuminių taurelių rinkinį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!Kinų medicina – iš kartos į kartą perduodamų, ne visada eksperimentais patvirtintų filosofinių (religinių), mokslinių žinių ir praktinių priemonių, skirtų žmogaus sveikatai ir darbingumui saugoti bei stiprinti, gyvenimui ilginti, ligoms pažinti ir gydyti, sistema.

Tradicinė kinų medicina remiasi Rytų filosofijos požiūriu teigdama, kad Či yra gyvybinė jėga, kurios dėka žmogaus kūne srūva kraujas. Tradicinės kinų medicinos atstovai tiki, kad kūno dirginimas bei odos jaudrinimas specialiais masažais sužadina visą organizmą kartu paveikdamas ir Či gyvybinės jėgos sruvenimą metafiziniuose energijos kanaluose.

Terapinis masažas - tai poveikis žmogaus organizmui (naudojant įvairias rankų ir kūno technikas bei papildomas priemones), kuris sukelia odos pasiketimus ir keičia įtampą (tonusą) raumenyse. Terapijos tikslas - atkurti laisvą Či cirkuliaciją kūne.

Siūlomas masažinių vakuuminių taurelių rinkinys padės organizmui atsigauti, išvengti ligų, susijusių su kraujagyslėmis ir venomis bei sustiprinti imuninę sistemą. Masažinių vakuuminių taurelių terapijos pagalba kūne bus suaktyvinta kraujagyslių cirkuliacija bei padidintas raumenų tonusas.

Taurelių terapijos metu atsigausite ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Pradėsite naują dieną su gera nuotaika, šviežiomis jėgomis bei kupini naujų idėjų ir norų.

Naudotis taurelėmis labai paprasta: ant nugaros, kojų ar kitos vietos su pompa reikia uždėti taureles ir išstumti orą. Ant kojų dėkite po 2-3 taureles ant vienos kojos, ant nugaros - po 4-6.

Uždėję taureles, vedžiokite jas po kūną. Terapijai reikėtų skirti apie 10-15 min. Terapiją kartokite kiekvieną dieną. Po 7 dienų kurso padarykite 4 dienų pertrauką.
Rinkinį sudaro:

  • Oro išstūmimo pompa;
  • 1 didelė vakuuminė taurelė (skersmuo - 6 cm);
  • 1 vidutinė vakuuminė taurelė (skersmuo - 5,5 cm);
  • 1 mažesnė vakuuminė taurelė (skersmuo - 5 cm);
  • 1 maža vakuuminė taurelė (skersmuo - 4,5 cm);
  • 1 mažesnė vakuuminė taurelė (skersmuo - 3,5 cm);
  • 1 mažutė vakuuminė taurelė (skersmuo - 3 cm)
  • Atsarginės dalys;
  • Instrukcija.


Taurelės yra plastikinės, jas lengva plauti ir valyti.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...