17 Lt už vaizduotę ir logiką lavinančią 3D dėlionę visai šeimai! Galėsite rinktis iš 7-ių pasakų motyvais sukurtų dėlionių!

išparduota

Nuolat sukate galvą ir bandote sugalvoti, kuo nustebinti savo vaiką, kad jam būtų ne tik smagu, bet ir lavintų jo protinius sugebėjimus? Tam puikiai tinka 3D dėlionės, kuriose atgyja gražiausi pasakų vaizdai. Pasinaudokite šios dienos Masinis.lt akcija ir smagią dėlionę iš el. parduotuvės 3Deliones.lt įsigysite net su 30 proc. nuolaida! Praleiskite laiką su savo vaikais linksmai ir naudingai!

3D dėlionės - tai lengvos, nešiojamos ir įspūdingos trimatės dėlionės, kurioms sudėti nereikia nei klijų, nei žirklių pagalbos. 3D dėlionė yra įvairių formų ir dydžių, ir yra tinkama visoms amžiaus grupėms. Loginiai galvosūkiai ir žaidimai yra naudingi visiems, kurie nori pagerinti atmintį, skatinti savo protinę veiklą, padidinti IQ lygį ar tiesiog atsipalaiduoti nuo įtampos ir streso.

3D žaidimus taip pat turėtų rinktis tėveliai, kurie nori ugdyti vaikų intelektą ir išspręsti dėmesio, išsiblaškymo problemas. Šiuos žaidimus skatina žaisti mokyklose ir darželiuose, nes jie išlaiko vaikų dėmesį, užima juos valandų valandas bei moko siekti rezultato (sudėti figūrą). Jis tikrai papuoš kambarį ir galbūt net taps mėgstamo hobio išraiška.

Visos dėlionės pasižymi kokybe ir saugumu. Kainos priklauso nuo pasirinktos dėlionės dydžio ir sudėtingumo.

Dėmesio: dėlionė skirta ne jaunesniems kaip 3 metų vaikams.

Galėsite rinktis iš šių dėlionių:

1. Pinokis, dydis - 35 x 26 x 50 cm

2. Pasakų pilis, dydis - 30 x 28 x 52 cm

3. Trys maži paršiukai, dydis - 25 x 24,5 x 70 cm

4. Nauji karaliaus drabužiai, dydis - 30 x 29 x 70 cm

5. Princesė ir varlius, dydis - 29 x 28 x 60 cm

6. Pasakų herojai, dydis - 24 x 30 x 54 cm

7. Auksinė žuvelė, dydis - 30 x 26 x 68 cm

Dėlionė pagaminta iš popieriaus ir putplasčio.

Pamatykite, kaip jos atrodo:

Apie pardavėją

Deividas Karosas
Telefonas: 8 683 63495
El pašto adresas: perkuos@gmail.com
Nuoroda:

loading...