17 Lt už 38 Lt vertės krūtinę formuojančią silikoninę liemenėlę be petnešėlių "Unbra"! Su pristatymu visoje Lietuvoje! IMK IR NAUDOK KUPONĄ IŠKARTO!

išparduota
Erzina nuolat iš po suknelės išlendančios liemenėlės petnešėlės? Turi daug gražių suknelių ir palaidinių atvira nugara ir negali jų nešioti vien todėl, kad neturi tam tinkamos liemenėlės? Tada tu privalai pasinaudoti šiuo Masinis.lt pasiūlymu! Įsigyk Unbra silikoninę liemėnėlę, formuojančią krūtinę už ypatingą kainą!

Ši patogi silikoninė liemenėlė, ne tik formuoja krūtinę, bet ir puikiai tinka rūbams be petnešėlių ar atvira nugara!

Silikoninė liemenėlė „UnBra“:
  •     Nevaržo judesių;
  •     Tobulai pakelia ir išryškina krūtinę;
  •     Krūtinei suteikia gražią ir gundančią formą;
  •     Labai patogu dėvėti po rūbais atvira nugara ar nuogais pečiais;
  •     Atrodo labai natūraliai, jos nesimato;
  •     Kūno spalvos nepastebima liemenėlė pagaminta iš silikono.

Savaime prie kūno prilimpanti ir tvirtai besilaikanti „UnBra“ liemenėlė yra daugkartinio naudojimo – neįtikėtina, tačiau ją galėsi dėvėti daugiau nei 100 kartų! Atskiri kaušeliai suteikia ypatingą komforto jausmą ir nevaržo judesių, o užsidėsi ją labai greitai ir paprastai – tiesiog sujungsi kaušelius priekyje ir džiaugsitės tobulai atrodančia krūtine. Prie kūno prigludusi liemenėlė ne tik beveik nepastebima, bet ir vos jaučiama – jausies taip, lyg tai būtų natūrali tavo kūno dalis.

Liemenėlę lengva ir paprasta prižiūrėti: plauk ją vandeniu ir muilu, palik nudžiūti. Liemenėlės klijai atsinaujina jai išdžiuvus. Liemenėlę klijuok ant švaraus kūno, prieš tai nenaudok jokių kremų, pudros, parfumerijos ar kitų kūno priežiūros priemonių. Stovėdama prieš veidrodį kiekvieną kaušelį klijuok atskirai, tada junk ir susek kaušelius specialiu segtuku.

Savaime prie kūno prilimpanti ir tvirtai besilaikanti „Uni Bra“ liemenėlė yra daugkartinio naudojimo – neįtikėtina, tačiau ją galėsite dėvėti daugiau nei 100 kartų! Atskiri kaušeliai suteikia ypatingą komforto jausmą ir nevaržo judesių, o užsidėsite ją labai greitai ir paprastai – tiesiog sujungsite kaušelius priekyje ir džiaugsitės tobulai atrodančia krūtine. Prie kūno prigludusi liemenėlė ne tik beveik nepastebima, bet ir vos jaučiama – jausitės taip, lyg tai būtų natūrali Jūsų kūno dalis.

Spinduliuok moteriškumu ir nebijok atrodyti seksualiai bei gundančiai – juk pasitelkusi šią mažytę moterišką gudrybę visada galėsi pasitikėti savimi ir jaustis laisvai!

Apie pardavėją

UAB "400.lt"
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@400.lt

loading...