16.25 Eur už atpalaiduojantį masažą su šiltu aliejumi ir eteriniais aromatais + DOVANA, masažo salone „PAS DOVILĘ“!

išparduota

Pavargote nuo šventinio šurmulio, o gal po šventinis laikotarpis grįžus į darbus užpuolė visa jėga ir jaučiate, kad trūksta jėgų? Masažo salono „PAS DOVILĘ“ specialistai jums siūlo atpalaiduojantį masažą su šiltu aliejumi ir eteriniais aromatais + DOVANA už puikią kainą!

Atpalaiduojantis masažas - tai ypatingai švelnus, raminantis ir atpalaiduojantis visą kūną masažas, skirtas tiems, kurie trokšta užsimiršti, pabėgti nuo kasdienės rutinos, pailsėti nuo begalės darbų ir pasinerti į ramybės bei palaimos oazę. Šis masažas ypač efektyviai atpalaiduoja viso kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę Jūsų savijautą, pašalina nuovargį, nuima stresą bei įtampą.

Aromaterapinio masažo metu yra naudojami įvairių masažo technikų deriniai. Eteriniai aliejai įsigeria į kūną per odą, taip pat įkvepiami masažo metu. Profesionaliai parinkti augalinių ir eterinių aliejų mišiniai, refleksoterapinių zonų veikimas, netgi energetinio poveikio elementai, pokalbis su masažuojamuoju, jauki aplinka, skambanti muzika papildomai suteikia ramumo pojūtį.

Be to, natūralūs augaliniai liejais minkština, drėkina odą, tolygiai paskirsto šilumą, suteikia jai blizgesio ir atsparumo, neleidžia nusausėti, daro ją tampresnę, elastingesnę, padeda išvengti pirmalaikio senėjimo.

Aromaterapinio masažo poveikis:

  • Gerina kraujo ir limfos cirkuliaciją;
  • Atpalaiduoja raumenis;
  • Tonizuoja, maitina odą;
  • Skatina medžiagų apykaitą ir organizmo detoksikaciją;
  • Mažina skausmus;
  • Spartina sveikimą;
  • Šalina stresą, mažiną vidinę įtampą;
  • Skatina gilesnį savęs pažinimą ir suvokimą, savęs priėmimą.

Jei pavargote po sunkios darbo dienos, norite atsipalaiduoti ir atgauti fizines bei dvasines jėgas - atpalaiduojantis aliejaus masažas kaip tik jums!

DOVANA – 35% nuolaida giluminiam nugaros ir pečių masažo kursui po 40 min. (imant nuo 4 iki 10 kartų kursą).

Paslaugos trukmė: 60 min.

Apie pardavėją

„MASAŽO STUDIJA PAS DOVILĘ"
Telefonas: 8 673 31381
El pašto adresas: dovile@masazo-studia.lt
Nuoroda:

loading...