15 Lt už praktišką pasirinktos spalvos USB šakotuvą su 4 jungtimis bei įjungimo - išjungimo mygtukais prie kiekvienos jungties!

išparduota

Atsibodo nuolat ieškoti laisvo kištuko USB raktui, spausdintuvui, telefono ar fotoaparato laidui ar kitam prietaisui? Masinis.lt paruošė jums puikų pasiūlymą - USB šakotuvą „USB2.0 High Speed Hub“, kuriame yra net 4 jungtys!

Griebkite akcijos kuponą ir įsigykite USB šakotuvą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta tiesiai į namus VISOJE LIETUVOJE!

USB šakotuvas – tai prietaisas, išskaidantis vieną universalios USB jungties prievadą į keletą prievadų, tokiu būdu, kad būtų galima pajungti prie kompiuterio daugiau įvairių įrenginių.

Kompiuteris turi kelias USB jungtis, tačiau kartais reikia prisijungti daugiau prietaisų: pelytę, spausdintuvą, skenerį, pakrauti fotoaparatą ar telefoną, perkelti nuotraukas draugui į jo nešiojamą USB raktą.

Siūlomas USB šakotuvas labai kompaktiškas ir stilingas, bet svarbiausia tai, kad prie kiekvienos jungties turi įjungimo - išjungimo mygtuką. Labai patogu, nes nereikia išimti jungties iš šakotuvo, kai ji nebereikalinga, o vėl prireikus tiesiog reikia paspausti mygtuką.

USB šakotuvo privalumai:

  • Yra net keturios jungtys;
  • Nedidelis, lengvas, neužima daug vietos;
  • Duomenų srautas - max 480 Mbps;
  • Tinka šioms operacinėms sistemoms: Windows Me, Windows 2000, Windows XP, Windows X, 98SE 98, Vista, Windows 7.

Baltos arba juodos spalvos šakotuvas:

\

USB šakotuvo išmatavimai: ilgis - 12 cm, plotis - 5 cm.

Žalias USB šakotuvas:

USB šakotuvo išmatavimai: ilgis - 7,5 cm, plotis - 4,5 cm, šakotuvo laido ilgis - 3,4 cm.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...