15 Lt už praktišką kapoklę iš nerūdijančio plieno „KingHoff“ greitam ir lengvam salotų, prieskoninių žolelių ir kitų maisto produktų smulkinimui!

išparduota

Mėgstantiems gaminti taip pat reikalingi ir maisto gaminimo įrankiai! Šiandien Masinis.lt jums siūlo įsigyti kapoklę „KingHoff“, su ja greitai susmulkinsite bet kokio patiekalo ingredientus! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir maisto gaminimas bus greitesnis!

Pasinaudojus šiuo pasiūlymu, jums priklausys kokybiška nerūdijančio plieno kapoklė įvairioms salotoms ir kitiems maisto produktams smulkinti! Įsigykite kapoklę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

„KingHoff“ kapoklė - patogus rankinis prietaisas įvairiems maisto produktams smulkinti. Užtenka kelių judesių ir produktas paruoštas naudojimui. Nepamainomas smulkinant salotas, įvairius prieskoninius augalus kaip bazilikas, krapai, petražolės ir pan. Taip pat pravers smulkinant svogūną, česnaką, riešutus, grybus, krevetes, salierus, šokoladą bei kitus produktus.

Kapoklė pagaminta iš nerūdijančio plieno, yra tvirta ir ilgaamžė.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...