15 Lt už nuotaikingą žaislą vaikučiams - šviečiantį būgną - muzikiniams gebėjimams ir kūrybingumui skatinti!

išparduota

Linksmiausias žaislas mergaitėms! Masinis.lt ragina jus praskaidrinti mažųjų šeimos narių nuotaiką - čiupkite šios dienos akcijos kuponą ir įsigykite kūrybiškumą ir muzikos ritmo jutimą atskleidžiantį smagų žaislą - šviečiantį būgną, kad nei viena diena nepraeitų be muzikos! Šis būgnas gali tapti nerealiai smagia kalėdine dovana jūsų dukrai, anūkei ar dukterėčiai!

Įsigykite būgną Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!Visi vaikai mėgsta muziką ir ją išgirdę nesidrovi pašokti! Muzikinio ritmo ir kūrybiškumo lavinimui siūlomas būgnas bus tikras atradimas. Vaikas galės su lazdelėmis mušant būgną išgauti norimo dažnumo, stiprumo ir ritmo garsus. Būgnas yra spalvingas ir ryškus, taip pat įjungus mygtuką būgnas šviečia ir mirksi įvairiomis švieselėmis! Būgnas yra patogus tuo, kad vaikas jį galės pasikabinti ant kaklo ir žaisti arba pastatyti ant stalo.

Lai vaikas lavina muzikinius gebėjimus ir kuria įvairiausias garsų kombinacijas ir melodijas! Nuotaikingas koncertas tėveliams garantuotas!


Šviečiančio būgno išmatavimai: skersmuo - 19 cm, aukštis - 8 cm.

Skirtas vaikams nuo 3 metų!

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...