15 Lt už net 2 stilingus stiklinius drėkintuvus gėlėms „Aqua Globes“! Pamirškite, kad gėles reikia laistyti!

išparduota

Išvykdami iš namų dažnai paliekame kažkam prižiūrėti ir palaistyti gėles. Nuo šiol nebereikės varginti kaimynų ar prašyti draugų pagalbos. Masinis.lt jums siūlo pasinaudoti dienos akcija ir įsigyti „Aqua Globes“ drėkintuvą, kuris pasirūpins jūsų gėlėmis, kai jūs atostogausite! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir daugiau nesukate galvos dėl gėlių laistymo per atostogas!

Pasinaudojus šiuo pasiūlymu, jums priklausys net dviejų „Aqua Globes“ gėlių drėkintuvų rinkinys! Įsigykite drėkintuvus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

„Aqua Globes“ - tai gėlių drėkintuvai, kuriuos naudoti itin paprasta ir patogu. Užtenka drėkintuvo burbuliuką pripildyti vandens ir įstatyti į dirvožemį. Gėlės niekada nebus perlaistytos ar per sausos.

Kaip veikia: kai žemė vazone pasidaro per sausa, į drėkintuvą patenka deguonis ir jis išskiria augalui reikalingą kiekį vandens.

Kaip įstatyti „Aqua Globes“ drėkintuvą: pripylus vandens drėkintuvą reikia pakreipti šonu ir įsmeigti į gėlių vazoną. Jeigu gėlės žemė kieta, patartina prieš dedant drėkintuvą su pagaliuku padaryti dirvožemyje skylę.

Savybės:

  • Drėkintuvas drėkins augalus net iki dviejų savaičių, o pasibaigus vandeniui burbuliuke, jums tereiks vėl jo pripildyti;
  • Tinka visiems augalams: kambariniams, egzotiniams, lauko, pakabinamiems ir kitiems;
  • Drėkintuvai pastoviai palaiko reikiamą drėgmę, todėl gėlės žydės, o lapai bus žali ir sveiki;
  • Ilgis - 30 cm.

Įsitikinkite jų veikimu:

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...