15 Lt už medinį metalofoną jūsų vaiko muzikinių gebėjimų, klausos bei regimosios atminties lavinimui!

išparduota

Mediniai žaislai pats geriausias pasirinkimas jūsų vaikui! Jie ne tik ekologiški, bet ir ilgaamžiai. Mediniai žaislai yra labai patvarūs ir kokybiški. Šiandien Masinis.lt siūlo medinį mušamąjį instrumentą, kad jūsų vaikas džiaugtųsi sklindančiais garsais!

Griebkite šios dienos Masinis.lt akcijos kuponą ir įsigykite medinį metalofoną Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą! Beje, už papildomus 10 Lt prekė bus pristatyta į namus VISOJE LIETUVOJE!

Medinis mušamasis instrumentas - metalofonas - yra labai spalvingas ir įdomus. Rinkinyje taip pat yra dar du mušamieji pagaliukai su raudonais galais. Vaikas galės groti ir išgauti vis skirtingus garsus mušdamas ant vis skirtingos spalvos. Metalofone yra visos 8 natos, galėsite išmokyti vaiką groti gamą.

Žaislas lavina vaikų koordinaciją, kūrybiškumą, muzikalumą bei vaizduotę, taip pat vaikas galės mokytis skirti ir atpažinti spalvas. Labai geras pasiūlymas vaikams, kurie mėgsta muziką, taip pat mėgstantiems šokti ir groti. Puiki galimybė lavinti klausą ir regimąją atimtį.

Žaislas tinka vaikams nuo 3 metų.

  • Metalofonas "Kiškiukas":

  • Metalofonas "Aviukas":

Išmatavimai: ilgis - apie 30 cm, plotis - apie 17 cm.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...