15 Lt už 30 Lt vertės universalų automobilinį laikiklį, kuris tinka visiems mobiliesiems telefonams, MP3, MP4, GPS, PDA!

išparduota

Tau atsibodo nuolat ieškoti savo mobiliojo telefono MP3 grotuvo? O gal neturi kaip pritvirtinti savo navigacinės sistemos? Masinis.lt išspręs tavo bėdą, nes jau šiandien tau siūlo puikų ir universalų laikiklį!


Universalus automobilinis laikiklis – puiki galimybė kalbėtis telefonu ir saugiai vairuoti. Saugus vairavimas svarbus tiek tavo, tiek aplinkinių sveikatai, todėl būtina apsirūpinti priemonėmis, kurios palengvins vairavimą kalbant telefonu, naudojantis GPS ar kt.


Daugelis vairuotojų patiria tokių problemų, kai tenka praleisti svarbų skambutį ar nusižengti kelių eismo taisyklėms ir vėliau už tai sumokėti. Šis laikiklis išspręs kelyje pokalbių telefonu problemas. Šis laikiklis yra univesalus, nes į jį galima įdėti ne tik telefoną, bet taip pat ir MP3, MP4, GPS ar PDA.


Pagaliau galėsi ramiai ir saugiai vairuoti, nebereikės viena ranka laikyti telefono, o kita laikyti vairą bei perjunginėti bėgius. Įsėdus i automobilį iš karto įsistatęs telefoną ar kita įtaisą, prireikus, nereikės skubomis jo ieškoti kišenėse ar kitur. Įstačius GPS ekranas lieka patogiai matomas, kad galėtum patogiai matyti kelią. Suskambėjus telefonui, įjungus garsiakalbį, gali saugiai vairuoti, nesukeldami pavojingų situacijų kelyje.


Automobilinio universalaus laikiklio privalumai:

  • Padeda saugiai vairuoti laikant prietaisus laikiklyje;
  • Galima saugiai ir patogiai laikyti telefono, MP3, MP4, GPS, PDA prietaisus;
  • Pritvirtinimas gerai matomoje ir pasiekiamoje vietoje;
  • Prietaisai nenukris važiuojant per duobes ar staigiau manevruojant;
  • Laikiklį galima sukioti 360o kampu.

Apie pardavėją

UAB "Baltsera"
Telefonas: 8 676 19661
El pašto adresas: baltsera@gmail.com

loading...