14 Lt už greitą ir efektyvią dantų balinimo priemonę "White Light"! Kad jūsų šypsena būtų perlų baltumo!

išparduota

Gražios šypsenos žavesys priklauso ir nuo dantų baltumo. Deja, ne kiekvienas gali didžiuotis baltais it perlai dantimis. Jei norite, kad jūsų šypsena būtų baltesnė nei Julios Roberts, įsigykite dantis balinančią priemonę "White Light"! Griebkite šios dienos akcijos kuponą ir įsitikinkite, kad baltų balinimas neturi kainuoti tūkstančių!

Dėmesio! Balinančią priemonę "White Light" galite apžiūrėti ir įsigyti Vilniuje jau dabar Masinis.lt / dyl.lt / LabaiNoriu.lt prekių dalinimo punkte, prieš tai susisiekus +3706 903 0000

Įsigykite balinančią priemonę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje už viliojančiai mažą kainą arba už papildomus 10 Lt prekė per 48 val. pristatysime jį į namus VISOJE LIETUVOJE!

Naudodami "White Light" priemones vos 15 minučių per dieną, jau po kelių tokių seansų galėsite džiaugtis baltesne šypsena!


"White Light" dantų balinimo rinkinį sudaro:

  • Balinimo prietaisas;
  • 2 pakuotės balinamojo gelio;
  • 2 baterijos.

Naudoti šią dantų balinimo priemonę labai patogu ir paprasta. Komplekte rasite specialų, baterijomis maitinamą, prietaisą, kuris balinimo metu spinduliais aktyvuoja balinamąsias medžiagas ir padaro jas ypač veiksmingas. Prietaisas skleidžia aukšto dažnio mėlyną šviesą, ji aktyvuoja balinimo efektą ir veikia kartu su vandenilio peroksidu, silicio dioksidu bei kitais specialiais junginiais.

Apie pardavėją

Masinis.lt
Telefonas: info@masinis.lt
El pašto adresas: info@masinis.lt

loading...