14 Lt už 36 Lt vertės puikų konstruktorių "Break", kad tavo vaikas pasitelkęs vaizduotę, išmoktų konstruoti. Su pristatymu visoje Lietuvoje!

išparduota

Pradžiugink savo vaiką puikia dovana! Unikalus, lavinantis konstruktorius "Break", kuris tikrai patiks tavo vaikui. Kostruodami vaikai pasitelkia vaizduotę, o tai lavina kūribingumą, kruopštumą, atsakingumą. Tad paskubėk ir pasinaudok šiandieniniu Masinis.lt kuponu ir nudžiugink savo vaiką!  


Masinis.lt siūlo įsigyti spalvingų detalių konstruktorių "Break", su kuriuo tavo vaikas sukonstruos gelbėtojų mašiną ir katerį, o jei jam atsibos žaisti su šiomis transporto priemonėmis, jis galės išrinkti pastarąsias ir pradėti naują žaidimą. Vienintelė kliūtis, kuri gali sutrukdyti žaisti su šiuo konstruktoriumi, tai vaizduotės trūkumas, o juk vaikų vaizduotė beribė, todėl jis tik džiaugsis galėdamas konstruoti vis naujus žaislus.


Rinkinyje rasi vieną mini figūrėlę ir spalvingas detales iš kurių galėsi konstruoti kas kart naują žaislą. Konstruktorius "Break" rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų.


Jau šiandien Masinis.lt siūlo puikų žaislą tavo vaikučiui, už YPATINGĄ KAINA!

Apie pardavėją

UAB "400.lt"
Telefonas: 8 642 44444
El pašto adresas: info@400.lt

loading...