12 Eur už profesionalų plaukų kirpimą, sušukavimą ir gydomąją terapiją stabdančią plaukų slinkimą, grožio studijoje „Dalia“, Vilniuje!

išparduota

Metas atsinaujinti! Gražūs, sveiki plaukai – tikrojo moteriško grožio paslaptis, žinoma kiekvienam! Stilingai ir profesionalai nukirpti ir tvarkingai sušukuoti plaukai yra neatsiejama gero įvaizdžio dalis kiekvienos šiuolaikinės moters.

O gal jau atėjo laikas jums tiesiog atsinaujinti, pasigražinti ir pasikeisti šukuoseną? Patikėkite šį darbą grožio studijai „Dalia“. Profesionalaus kirpėjo rankomis, tinkamai parinktas modelinis kirpimas pabrėš gražiausius jūsų veido bruožus, gudriai paslėps visus trūkumus ir pavers jus individualia asmenybe.

Pastebėjote, kad prasidėjo plaukų slinkimas. Dažniausiai taip atsitinka dėl to, kad jie nebuvo tinkamai prižiūrimi ar apsaugoti vasaros metu. Padėkite jiems!

Kas gali būti gražiau už sveikus ir išpuoselėtus plaukus?Jūs galite juos turėt! Šoko terapija (gydomoji procedūra) su „Kaaral“ ampulėmis, stabdo plaukų slinkimą ir padeda susigrąžinti natūralų plaukų žvilgesį bei gyvybingumą.

Šoko terapija (gydomoji procedūra) slenkantiems plaukams ir švelnus galvos odos masažas tai puikus derinys, kurio metu pasiekiamas maksimalus efektas stabdantis plaukų slinkimą.

Įsigijus šį kuponą, apsilankymo metu grožio salono meistras:

  • Įvertins jūsų dabartinę plaukų būklę, struktūrą, jų paklusnumą, natūralų „kritimą“ ir kt. ypatybes;
  • Išklausys jūsų pageidavimus, patars ir, jei norėsite, pasiūlys geriausiai tinkančią šukuoseną bei plaukų ilgį;
  • Ištrinks jūsų plaukus profesionaliai plaukų priežiūrai skirtais šampūnais ir balzamais, parinktais specialiai pagal jūsų plaukų tipą;
  • Šoko terapija (gydomoji procedūra) su ampulėmis slenkantiems plaukams su profesionalia „Kaaral“ kosmetika, verta, nes: puikiai veikia galvos odą, stabdo plaukų slinkimą, gydo bei maitina plaukų svogūnėlius (folikulus).

Galvos masažas, kurio metu padeda geriau įsisavinti ampulei stabdančiai plaukų slinkimą, verta nes: gerina galvos audinių kraujotaką, skatina plauku augimą, nuima įtampą, skatina ląstelių regeneraciją, šalina stresą bei nuovargį.

  • Modelinis sušukavimas: plaukai bus kerpami pagal jūsų pasirinktą kirpimo modelį;
  • Plaukai profesionaliomis priemonėmis bus paruošiami sušukavimui;
  • Sušukuos plaukus taip, kad atsiskleistų sukurtos šukuosenos formą;
  • Taip pat Jums bus patarta kaip toliau prižiūrėti ir puoselėti plaukus.

Išpuoselėti plaukai - vienas iš gražiausių tave puošiančių aksesuarų, nusipelniusių ypatingo dėmesio, tad negailėk laiko jų priežiūrai.

Grožio studija Dalia kviečia trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, pasinerti į mados tendencijas ir stiliaus subtilybes. Čia rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir poilsį nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienam klientui suteikiamos sąlygos atsipalaiduoti, pailsėti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, pamiršti kasdienius rūpesčius, pasimėgauti procedūromis, kurios pamalonins ne tik kūną, bet ir sielą. Aukščiausio lygio specialistai padės jums susikurti trokštamas grožio formas, atrodyti tobulai, spinduliuoti grožiu bei nepakartojamu žavesiu.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...