11.6 Eur už nugaros, kaklo, galvos ir pėdų masažą + DOVANA galvos ir pėdų masažuoklis, masažo salone „PAS DOVILĘ“!

išparduota

Jei jaučiate skausmus, kurie nepraeina ir jus vargina, laikas kreiptis į masažo specialistus, kurie profesionalių judesių dėka padės jums jaustis geriau. Masažo salono „PAS DOVILĘ“ specialistai jums siūlo nugaros, kaklo, galvos ir pėdų masažą + DOVANA galvos ir pėdų masažuoklis už puikią kainą!

Masažo metu atpalaiduojami ir stiprinami nugaros raumenys, mažinami chroniški skausmai, skatinama kraujo cirkuliacija, mažėja nugaroje susikaupusi įtampa, raminama nervų sistema. Dirbama pirštų pagalvėlėmis, pirštais, delnu, krumpliais, alkūne, naudojami taškinio masažo elementai, taip harmonizuojamas organizmo darbas, stiprinamas imunitetas.

Galva – viena iš svarbiausių kūno dalių. Galvos masažas aktyvina nervų sistemos veiklą, šalina įtampą, kelia nuotaiką, gerina savijautą, taip pat skatina plaukų augimą.

Paslaugos trukmė: 50 min.

DOVANA - Galvos ir pėdų masažuoklis!

Galvos masažuoklis yra veiksmingas terapeutinis masažo prietaisas, kuris tiesiogiai veikia kūno elektrinius laukus. Su galvos masažuokliu net neturėdami jokių akupunktūros žinių, intuityviai paveiksite reikiamus taškus galvos paviršiuje. Šiandien jis vis labiau pripažįstamas kaip prietaisas, garantuojantis neprilygstamą atsipalaidavimo pojūtį. Magnetinio galvos masažuoklio antgaliai iš hematito akmens, dar vadinamo kraujo akmeniu, kuris skatina kraujo susidarymą bei atsinaujinimą.

Hematitas taip pat veikia aktyvinančiai ir stiprinančiai.

Nauda
Masažuoklis pilnai atpalaiduos ir sugrąžins Jūsų veide šypseną. Mažina depresyvios nuotaikos priežastis. Naudojant galvos masažuoklį, gaminasi endorfinai, kurie veiksmingai kovoja prieš galvos skausmą ir įtampas. Dėl atpalaiduojančio poveikio gerinama smegenų veikla. Suaktyvėjus kraujo apykaitai, skatinamas plaukų augimas. Veikia raminančiai ir atpalaiduojančiai.
Naudojimas

Paleiskite plaukus ir švelniai palieskite pakaušį su galvos masažuokiu. Lėtai paspauskite rankenėlę, kol masažuoklis aprėps visą galvą. Toliau judinkite galvos masažuoklį aukštyn -žemyn kartu sukdami, kad jis paveiktų visas galvos sritis. Malonūs pojūčiai netrukus perkels jus į visiško atsipalaidavimo ir palaimos būseną. Naudokite sėdėdami arba gulėdami. Galite masažuotis patys arba paprašykite kitų.

Apie pardavėją

„MASAŽO STUDIJA PAS DOVILĘ"
Telefonas: 8 673 31381
El pašto adresas: dovile@masazo-studia.lt
Nuoroda:

loading...