11 Eur už express pedikiūrą su ilgalaikiu geliniu lakavimu + 50 proc. nuolaida klasikiniam manikiūrui su lakavimu, grožio salone „Dalia“, Vilniaus centre!

išparduota

Kiekviena moteris privalo rūpintis savo kojų grožiu ir estetika ne tik vasarą, bet ir šaltuoju žiemos metu. Patikėkite savo pėdutes „Dalia” grožio studijos profesionalams ir netrukus būsite maloniai nustebintos, kokia švelni gali būti oda ir kaip dailiai gali atrodyti jūsų kojų nagučiai. Tik šiandien mes jums siūlome Express pedikiūrą su ilgalaikiu geliniu lakavimu ir 50 proc. nuolaidą klasikiniam manikiūrui su ilgalaikiu lakavimu už neįtikėtinai mažą kainą!

Procedūros eiga:

  • Kojų dezinfekavimas;
  • Kojų mirkymas specialioje vonelėje su prabangiu tirpalu ir kvapniais eteriniais aliejais;
  • Jūsų nagams suteiks taisyklingą formą;
  • Odelių atstumdymas, nukarpymas;
  • Nagučiai bus nulakuojami ilgalaikiu geliniu laku geidžiama viena spalva pagal jūsų nuotaiką ir norus;
  • Pabaigoje kojytės lepinamos ypatingu kremu, kuris atgaivins, pagydys ir sudrėkins jūsų kojas.

Grožio studija Dalia kviečia trumpam pamiršti rūpesčius ir atsipalaiduoti, pasinerti į mados tendencijas ir stiliaus subtilybes. Čia rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir poilsį nuo kasdieninės rutinos. Kiekvienam klientui suteikiamos sąlygos atsipalaiduoti, pailsėti, išgerti puodelį kavos ar arbatos, pamiršti kasdienius rūpesčius, pasimėgauti procedūromis, kurios pamalonins ne tik kūną, bet ir sielą. Aukščiausio lygio specialistai padės jums susikurti trokštamas grožio formas, atrodyti tobulai, spinduliuoti grožiu bei nepakartojamu žavesiu.

Apie pardavėją

"Dalios grožio studija"
Telefonas: 8 670 20093
El pašto adresas: jasinskio7@bukgrazi.lt
Nuoroda:

loading...