10 Eur už 8 apsilankymų abonementą, sportuok ir šok užsiėmimams, sporto klube „Apollo Gym"! Tegu dailėja jūsų kūno apimtys šokio ritmu!

išparduota

Norite vienu šūviu nušauti du zuikius? Ne, mes jums nesiūlome skriausti gyvūnų, mes jums siūlome dvi pramogas vienoje - šokti ir sportuoti. Skamba viliojančiai? Taip ir turėtų būti, nes šis pasiūlymas už puikią kainą!

Sportuok ir šok - Norite vienu šūviu nušauti du zuikius? Turime pasiūlymą kaip tik jums! Nauji užsiėmimai, kurie leis jums ne tik grakščiai pajudėti šokant, bet ir „sudeginti“ riebaliukus sportuojant.

SPORTUOK ir ŠOK – tai aktyvaus judėjimo treniruotės, kurias pradėsime lengvais apšilimais, išjudinsime sąnarius ir iš miego pažadinsime visus viso kūno raumenukus. Palaipsniui pereisime prie aktyvaus judėjimo pratimų, kurie tikrai privers Jus paprakaituoti, tačiau viską atliksime grakščiai, ritmingai ir įtraukdami lotynų amerikos šokių judesius.

Tad nesnauskite, o atvykite ir išbandykite savo kailiu! Juk geriau pamėginti negu gailėtis, kad to nepadarei.

Svarbi informacija:

  • Užsiėmimų laikas: pirmadieniais ir trečiadieniais 19 val;
  • Jums priklausys 8 mėnesinės pamokos;
  • Vienos repeticijos trukmė - 1 val.

Laisvės prospekte, įsikūręs sporto klubas „Apollo Gym“ laukia visų, ne tik norinčių išmokti šokti, bet ir pažengusių, norinčių patobulinti jau išmoktus žingsnelius. „Apollo Gym“ sporto klube dirba tik patyrę ir savo darbą išmanantys treneriai, kurie pasiruošę savo žinias bei patirtį perduoti jums. Apsilankykite ir tikrai norėsite grįžti!

Apie pardavėją

Sporto klubas ''Apollo Gym"
Telefonas: 8 685 60310
El pašto adresas: info@apollogym.lt
Nuoroda:

loading...